- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8074384 6 Inch Cable Dean Ignition 9 Gauge OEM Ignition Cable
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8074384 |
| Manufacturer Part # | 8074384 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8074384 Cable Dean Ignition 9/0 6
