RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8074346 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8074346 2.6 Inch Electric Relay Dpdt 20a 120vac with Durable Metal Construction
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8074346 |
| Manufacturer Part # | 8074346 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8074346 Relay Dpdt 20a 120vac
