RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8073969 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8073969 1.05 Inch Relay DPDT Ice Cube 5A 24V DC with Durable Construction
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073969 |
| Manufacturer Part # | 8073969 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073969 Relay 5a(24vdc)dpdt(ice Cube)
