RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8073922 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8073922 1.9 Inch 12V Electric SPDT Low Profile Relay 16A
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8073922 |
| Manufacturer Part # | 8073922 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8073922 12v Spdt Low/prfl Relay 16a
