RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8073610 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8073610 6 Inch Aluminum Terminal Block to Secure Electrical Connections
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073610 |
| Manufacturer Part # | 8073610 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073610 Dean Terminl Block 1501 Al 9cu
