RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8073540 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8073540 2.5 Inch Electrode Gas for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073540 |
| Manufacturer Part # | 8073540 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073540 Electrode #16
