RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8073308 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8073308 2.35 Inch Rocker Switch On Off 20a 125 to 250vac
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073308 |
| Manufacturer Part # | 8073308 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073308 Rocker Switch, 20a 125/250vac On/off 4 Tab Terminals, Frymaster Fph17 H14 Naval H14 Sub H17 Naval H22 Naval, H55 Hpt Hptarb Uhc-mcdonalds
