RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8073268 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8073268 10 Inch Electric Heating Element Navy Sub 7 Kw
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073268 |
| Manufacturer Part # | 8073268 |
| Height | 5.75" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 5.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073268 Element Navy Sub 440v/7 Kw Htng
