RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8073004 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8073004 4.7 Inch Dump Sinbad Motor for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8073004 |
| Manufacturer Part # | 8073004 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8073004 Dump Sinbad Motor
