RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8072734 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8072734 Light Switch Green Electric OEM for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8072734 |
| Manufacturer Part # | 8072734 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8072734 120v Light On/off Switch Green
