RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8072460 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8072460 OEM Voltage Transformer 208/240V - for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8072460 |
| Manufacturer Part # | 8072460 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Weight | 4.7 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8072460 Uhc 208/240v 50/60 Xfrmr
