RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8072138 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8072138 3.3 Inch Wide 9 Pin Female Connector for Frymaster Systems
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8072138 |
| Manufacturer Part # | 8072138 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8072138 9 Pin Female Connectr
