RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8072000 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8072000 4.1Inch Harness Electrical Connection for Frymaster H50/52
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8072000 |
| Manufacturer Part # | 8072000 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8072000 Harness H50/52 Bl Conne Cting
