RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8071524 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8071524 2 Inch Stainless Steel Fast Probe Assy for Automation Systems
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8071524 |
| Manufacturer Part # | 8071524 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8071524 Kj3fc Fast Probe Assy
