Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 8070921 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 8070921 13/32 Inch x 1 1/2 Inch Fast Acting Fuse 600V 3Amp
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8070921 |
| Manufacturer Part # | 8070921 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8070921 Ktk-r-3 Fuse 600v 3 Amp Fast Acting, 13/32" X 1 1/2"
