Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 8070012 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8070012 1.7 Inch Pump Relay 24v 12-125 Fla Coil - Automation Control
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8070012 |
| Manufacturer Part # | 8070012 |
| Height | 3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8070012 Pump Relay 12-125 Fla 24v Coil 2-1/8" Mt Ctrs 4 Tabs, Frymaster Filter Magic Ii Footprint Ii
