Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 807-3490 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 807-3490 Electric Control Relay 6 Terminals 25A Coil Robot Coupe R4n R6n R8u
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-3490 |
| Manufacturer Part # | 807-3490 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-3490 (6) Terminals 25a Coil 200-240v, Robot Coupe R4n R6n R8(u)
