RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 807-2943 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 807-2943 4.5 Inch Electric Transformer For Frymasters
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-2943 |
| Manufacturer Part # | 807-2943 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-2943 Xfrmr Sinbad 115/230v
