RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 807-2572 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 807-2572 3.05 Inch Microswitch Lever 10A NC/NO Electric Control
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 807-2572 |
| Manufacturer Part # | 807-2572 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 807-2572 Microswitchlever 10a Nc/ No