RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 807-2181 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 807-2181 Power Xfrmr 3.25 Inch OEM Electric Transformer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-2181 |
| Manufacturer Part # | 807-2181 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-2181 Power Xfrmr 100 120v/24v
