RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 807-2091 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 807-2091 7 Inch Brass Gas Control Valve Honeywell 45
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-2091 |
| Manufacturer Part # | 807-2091 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-2091 Nat Gas Valve Honeywell 45
