Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 807-1219 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 807-1219 2.5 Inch Electric Receptacle Power Inlet 125V 15 Amp
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-1219 |
| Manufacturer Part # | 807-1219 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-1219 Voltage 125 V Ac, Amp 15
