RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 807-1067 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 807-1067 0.8 Inch 2-Pole White Male Connector 94V-2
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-1067 |
| Manufacturer Part # | 807-1067 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-1067 2p Plug Wht Male Connctr 94v 2
