RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 807-0878 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 807-0878 1.8 Inch Block Terminal Snap-fit Connector 12-pin
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807-0878 |
| Manufacturer Part # | 807-0878 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807-0878 Block Trmnl 3lug 12p
