FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 806H push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 806H 36 Inch Gas Hot Plate Ultra Max - Countertop
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 806H |
| Manufacturer Part # | 806H |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 210 lbs |
| Weight | 210 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 806H Gas Hot Plate 36 In Ultra Max