RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8069828SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8069828SP 5.85 Inch Flexline Assembly Male and Female
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8069828SP |
| Manufacturer Part # | 8069828SP |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8069828SP Flexline Assy Male/femle
