RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8069619SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8069619SP 24 Inch Base Assembly with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8069619SP |
| Manufacturer Part # | 8069619SP |
| Height | 6.5" |
| Width | 24.38" |
| Depth | 25.38" |
| Weight | 21.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8069619SP Base Assy Fpiii W/o Cst R Filtr