RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8069446SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8069446SP 16 Inch Cover Assembly with Corrosion Resistant Finish Deep Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8069446SP |
| Manufacturer Part # | 8069446SP |
| Height | 7.5" |
| Width | 16.8" |
| Depth | 26.1" |
| Weight | 6.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8069446SP Cover Assy Single H50 D Rain
