- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8069439SP 3.65 Inch Flexline Assembly with M/f End
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8069439SP |
| Manufacturer Part # | 8069439SP |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8069439SP Flexline Assy 14 With M /f End
