RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8068396 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8068396 15 Inch Door Assembly With Slot for GF14/40 Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8068396 |
| Manufacturer Part # | 8068396 |
| Height | 1" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 7.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8068396 Door Assy Gf14/40 Ss W/ O Slot
