- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8068062SP 25 Inch Electric Rail Pan Filter Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8068062SP |
| Manufacturer Part # | 8068062SP |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8068062SP Rail Pan Fltr Cmmn Elec Fm