RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8067972 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8067972 Thermostat Assembly Medium-Duty for Frymasters
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8067972 |
| Manufacturer Part # | 8067972 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8067972 Mj35/mj35ce Thermostat Assembly
