RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8067915SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8067915SP 4.95 Inch Deep Fryer Lock Valve for McDonald's
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8067915SP |
| Manufacturer Part # | 8067915SP |
| Height | 4.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8067915SP 1 Left W/lock Valve Mcdonalds
