RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8067459SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8067459SP 10 Inch Oil Discd Wand Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8067459SP |
| Manufacturer Part # | 8067459SP |
| Height | 3.2" |
| Width | 10.85" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8067459SP Oil Discd Wand Assy
