RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8067185SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8067185SP 6 Inch Wire Assembly High Voltage Right Contact
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8067185SP |
| Manufacturer Part # | 8067185SP |
| Height | 1.6" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8067185SP Wire Assembly Hv Right Cont
