RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8066203SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8066203SP Wiring Assy Fltr Magic Connector 9 Pin
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8066203SP |
| Manufacturer Part # | 8066203SP |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8066203SP Wiring Assy Fltr Magic 9 Pin