RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8066137SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8066137SP 10 Inch Deep Fryer Control Panel Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8066137SP |
| Manufacturer Part # | 8066137SP |
| Height | 3.4" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8066137SP Panel Assy Mac H152 Con Trol