- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8066095SP 24 Inch Pan Assy Filter Industrial Grade Stainless Steel with Disassembly
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8066095SP |
| Manufacturer Part # | 8066095SP |
| Height | 15" |
| Width | 24" |
| Depth | 40" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8066095SP Pan Assy Fmcf Filter