FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8064866SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8064866SP 17 Inch Inner Pan Assembly to Frymaster Deep Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8064866SP |
| Manufacturer Part # | 8064866SP |
| Height | 9" |
| Width | 17" |
| Depth | 32" |
| Weight | 17.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8064866SP Inner Pan Assy Cf Fmii