Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8064781 2.95 Inch Capacitor Aluminum Mj45 for Fryers
Item:
#1258506
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8064781 |
| Manufacturer Part # | 8064781 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8064781 2.95 Inch Capacitor Aluminum Mj45 for Fryers
$56.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8064781 Capacitor Mj45