RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8064725SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8064725SP 10 Inch Control Panel Assembly Gas OEM
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8064725SP |
| Manufacturer Part # | 8064725SP |
| Height | 4.6" |
| Width | 10" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8064725SP Control Panel Assembly 8c/8bc