RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8064694SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8064694SP 4.25 Inch Contact Block Assembly to Electric Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8064694SP |
| Manufacturer Part # | 8064694SP |
| Height | 2.8" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8064694SP Contact Block Assembly.
