RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8063942SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8063942SP 28 Inch Electric Frypot Stainless Steel - Mid-Volume Frying
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8063942SP |
| Manufacturer Part # | 8063942SP |
| Height | 22" |
| Width | 28" |
| Depth | 30" |
| Weight | 48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8063942SP Frypot Ss Mj35 Ii