FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8063770SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8063770SP 7.5 Inch Remote Control Module Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8063770SP |
| Manufacturer Part # | 8063770SP |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8063770SP Cm3.5 Fv Rmt Inhd Cntrl H55
