RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 8063660PK commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8063660PK 1.63 Inch Sound Device with High-Decibel Alerts
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8063660PK |
| Manufacturer Part # | 8063660PK |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8063660PK Sound Device
