Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 8063605 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8063605 5 Inch Mount Rear Bracket Compatible with Ceramic Targets
| Fits with Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8063605 |
| Manufacturer Part # | 8063605 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8063605 Rear Bracket/target 1 Hole Mount, No Longer Comes With Ceramic Target, Per Factory These Can Be Mixed With Obsolete, Ceramic Target Assemblies, Dean
