RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8061095SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8061095SP 15 Inch Baffle Front Deep Fryer Component Heat Management
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8061095SP |
| Manufacturer Part # | 8061095SP |
| Height | 1.5" |
| Width | 15.3" |
| Depth | 17" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8061095SP Baffle Frnt Mac51 Mj41 S Ervice
