RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 806-6405SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 806-6405SP 15 Inch Left Door Assembly for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 806-6405SP |
| Manufacturer Part # | 806-6405SP |
| Height | 1.2" |
| Width | 15.65" |
| Depth | 21.45" |
| Weight | 8.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 806-6405SP Left Door Assy
