RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 806-5304SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 806-5304SP Valve Gas 1/2 Inch NPT 24 Volt AC Commercial Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 806-5304SP |
| Manufacturer Part # | 806-5304SP |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 806-5304SP Voltage 24 V Ac, Inlet 1/2" Npt, Outlet 1/2" Npt, Gas Type Natural Gas, Compression 1/8", 3/8"
