FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 806-1699 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 806-1699 24 Inch Gas Flexible Connection Line for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 806-1699 |
| Manufacturer Part # | 806-1699 |
| Height | 6.3" |
| Width | 15.2" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 8.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 806-1699 Gasline Flex Mj35/45/41 1x48